KONST / Litografier / Färglitografi 16009075
nr 1600 9075
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Théo Tobiasse (f. 1927), Figurer. Signerad, numrerad 13/175. Färglitografi. Bladets mått: 76x57 cm, yttermått inklusive ram: 87x66 cm
Kondition: skadat glas
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:48:40
300 kr
350 kr
400 kr
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse